Využívajte aj vy výhody mini-split klimatizácie

Chladiaca a vykurovacia technológia Mitsubishi Electric ponúka vítanú alternatívu k tradičným systémom, s ktorými sme všetci vyrastali. Keďže sa zameriava skôr na jednotlivé miestnosti a domáce priestory než na centrálny systém, je energeticky účinnejšia, flexibilnejšia a ľahšie sa inštaluje - čo dokazuje desaťročnú úspešnú prevádzku v Európe  a celom svete. Nie je prekvapujúce, že multi-split je najrýchlejšie rastúcim segmentom trhu s klimatizáciou a vykurovaním. Naše produkty znižujú náklady na energiu a riešia problémy ako:

teplé a chladné miestnosti

Uzavreté terasy

Domy bez priestoru pre kanalizáciu

Väčšie, viaczónové obytné priestory

Ako funguje náš multi-split systém

Bezkabelové systémy čerpajú chladivo priamo do vzduchotechnických jednotiek na stenu alebo na strop cez malé vedenia. Každá izba alebo obytný priestor má vlastnú klimatizačnú jednotku a každá jednotka má vlastný bezdrôtový elektronický systém riadenia teploty.

Vnútorná jednotka - používa chladiaci prostriedok na chladenie alebo ohrev vzduchu a rýchlosť prúdov tam, kde potrebujete v obývacej izbe.

Vonkajšia jednotka má tepelnú pumpu poháňanú invertorom, ktorý chladí alebo ohrieva chladivo a posiela ho dovnútra do zariadenia na riadenie vzduchu cez malé vedenie.

Bezdrôtová riadiaca jednotka - pohodlne umožňuje nastaviť teplotu, rýchlosť ventilátora a ďalšie ... stlačením tlačidla.