Výhody multi split klimatizácie Mitsubishi

Počas dlhého, horúceho leta nie je nič viac uspokojujúce, ako príchod do pohodlného a chladného domu. Mnoho modelov klimatizačných jednotiek poskytuje chladný vzduch, ale žiadny z nich nemôže úplne zodpovedať účinnosti a tepelnému riadeniu multisplit klimatizačného systému Mitsubishi .

Distribúcia teploty je rovnomerná

Ak je váš obytný priestor buď príliš horúci alebo príliš chladný, je pravdepodobne problém s vašim klimatizačným systémom. Mitsubishi multi split eliminuje tento problém tým, že poskytuje rovnomerné, efektívne chladenie.

 Ponúkajú optimálnu komfortnú kontrolu

Bezdrôtové klimatizačné systémy sú ľahko inštalované v ľubovoľnom počte miestností, takže majitelia domov môžu ušetriť energiu. Ak potrebujete iba chladný vzduch v jednej miestnosti v domácnosti, nemusíte sa obávať nákladov na chladenie celého domu. Tiež nemusíte čakať na to, aby sa chladný vzduch dostal do zadných miestností.

 Multi split systémy sú ekologické

Pri vysoko účinných chladiacich riešeniach budete používať menej energie. Využívaním menšej spotreby energie znižujete množstvo skleníkových plynov uvoľnených v klimatizačnej jednotke. Mitsubishi split systémy využívajú špecifické chladivo známe ako R401A.

Môžete ľahšie dýchať

Systémy bez dýz nevyžadujú pravidelné čistenie, aby zabezpečili optimálnu kvalitu vzduchu v interiéri. Namiesto toho systém používa rad vzduchových filtrov, ktoré odstraňujú alergény, baktérie a prach pred tým, ako sa dostanú do obytného priestoru.

Design Custom Zone 

Bezrúrové  systémy sú unikátnym chladiacim riešením, pretože skutočne prispôsobíte váš systém. Keďže multisplit systémy sú rozdelené do zón, môžete si vybrať spôsob, akým sa vykurovanie a chladenie rozdelia podľa vášho životného štýlu.

Flexibilný dizajn pre staršie a novšie domovy 

Klimatizácia bez dýz ponúka maximálny komfort s minimálnym narušením vášho domu. Je ideálny pre staršie domy, ktoré nemôžu umiestniť potrubie a nové domčeky, ktoré hľadajú elegantný a efektívny systém klimatizácie