Výhody bezdrôtového ovládania klimatizácie

Bezdrôtová technológia určite uľahčila život. Od sledovania našich obľúbených filmov a relácií na požiadanie, sledovania nášho zdravia, nad tým všetkým sme úrevzali kontrolu. Takže prečo nemáte  rovnakú kontrolu nad pohodlím vášho domova?

Spoločnosť Mitsubishi Electric nám pomohla urobiť z Vášho domova pohodlnejšie miesto. Bezdrôtové možnosti komfortného ovládania uľahčujú všetkým pohodlie ako kedykoľvek predtým.

  1. Ovládajte na dosah ruky

Ak ste práve dostali rodinu za stôl alebo ste sa usadili pri sledovaní filmu, nechcete vstať, aby ste nastavili termostat. S ovládacími prvkami kumo cloud alebo  RedLINK ™ Wireless pripojenými k chladiacemu a vykurovaciemu systému Mitsubishi Electric už nemusíte. Môžete bezdrôtovo ovládať teplotu z ľahko použiteľných aplikácií na takmer ľubovoľnom smartphone alebo tablete.

  1. Osobný komfort pre každého

Pretože oba kumo cloud a RedLINK Wireless pracujú so zónovanými komfortnými riešeniami od spoločnosti Mitsubishi Electric, môžete jednoducho a nezávisle spravovať rôzne oblasti vášho domova. Bez ohľadu na to, či vaše nastavené komfortné riešenie je nakonfigurované v miestnosti alebo v podlažnom pláne, môžete spravovať teplotu v akejkoľvek zóne zo zariadenia smartphone alebo tabletu.

  1. Maximálna účinnosť

Či už ste na dne alebo na dovolenke, môžete ovládať akúkoľvek pripojenú zónu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ak ste zabudli vrátiť svoj termostat ešte pred odchodom na dovolenku, jednoducho sa prihláste do aplikácie a nastavte požadovanú teplotu. Môžete dokonca naplánovať systém vrátiť sa do normálnych podmienok v príchode domov. 

Uistite sa, že teplota je bezpečná a nákladovo efektívna. Prihláste sa kedykoľvek, uvidíte a nastavte teplotu a vyhnite sa zmrznutému potrubiu a veľkým nákladom na opravu klimatizácie.

  1. Programovanie je jednoduché

Nastavenie rozvrhu chladenia a vykurovania všetkých zón vo vašej domácnosti je jednoduché s kumo cloud a RedLINK Wireless. Identifikujte zóny, nastavte teploty alebo riešte problémy so systémom, a to všetko z pohodlia vášho smartfónu alebo tabletu. Na niektorých systémoch môžete dokonca skontrolovať stav filtra a eliminovať potrebu tak urobiť ručne.

Komfort vášho domu by mal byť vždy pod vašou kontrolou. Či už idete o deň alebo mesiac, či sa chcete prihlásiť, ochladiť alebo zahriať, mali by ste vedieť, čo sa deje vo vašom dome a máte možnosť ho upravovať - bez akýchkoľvek problémov. A to je práve moc, ktorú Mitsubishi Electric umiestňuje priamo do tvojich rúk.