Výber klimatizácie a jej pravidelný servis

Každý majiteľ domu a firmy  má rôzne nároky na klimatizáciu. Čo je pre vás dôležité? Chladenie vašej kancelárie bez prekročenia rozpočtu? Aktualizácia systému vášho domova s ​​cieľom umožniť vyššiu efektivitu a spoľahlivosť? Bez ohľadu na to, či potrebujete klimatizáciu, môžete dôverovať tomu, že naši odborníci vám poskytnú poradenstvo pri kúpe klimatizácie Mitsubishi zabezpečení servisu klimatizácie Mitsubishi.


Pomôžeme vám vybrať ten správny chladiaci systém pre váš priestor a zabezpečiť pravidelnú údržbu,  aby ste si mohli vychutnať chladný komfort vo vnútri, bez ohľadu na to, aké horúce počasie je vonku.


Servis a údržba klimatizácie Mitsubishi

pravidelný servis klimatizácie je najlepším spôsobom,  ako sa vyhnúť nákladným opravám a dosiahnuť konzistentný osobný komfort. Počas preventívnej údržby vykoná váš technik všetky tieto činnosti:

    Dôkladná vizuálna kontrola jednotky a jej zapojenia;
    Kontrola vášho domáceho alebo obchodného vedenia, ak je to potrebné;
    Čistenie a mazanie ventilátora, motora ventilátora a iných pohyblivých častí;
    Čistenie alebo výmena vzduchového filtra;
    Kontrola chladiaceho potrubia s údržbou podľa potreby;
    Kalibrácia jednotky zabezpečuje optimálnu účinnosť.

Opravy klimatizácie

Dokonca aj tie najlepšie klimatizačné systémy môžu mať poruchu, zvyčajne načasované v najhorúcejšej, vlhkej časti leta. Ak sa vám to stane, kontaktujte nás pre rýchlu opravu a nepretržitú a spoľahlivú prevádzku klimatizácie Mitsubishi.

Inštalácia klimatizácie


Ak uvažujete o zakúpení nového klimatizačného systému, nezabudnite, že výber profesionálnej inštalácie je absolútnou nevyhnutnosťou. Náš technik zabezpečí, že jednotka bude inštalovaná podľa daných špecifikácií a kalibruje ju pre optimálny výkon. Inštalujeme chladiace systémy s centrálnym, bezvzduchovým a mini-splitom.