Vlastnosti série Mitsubishi GL

Objavte výhody klimatizácie Mitsubishi zo série GL

Systém filtra Quick Clean

Predný panel sa dá ľahko oddeliť a prieduchy prúdenia vzduchu je možné otvoriť bez špeciálneho náradia, takže čistenie je hračkou.

Kondenzátor s modrými plutvami

Na výmenník tepla vonkajšej jednotky bola použitá antikorózna úprava. Tento povlak inhibuje koróziu hliníkových rebier; soľ vo vzduchu to spôsobuje najmä v pobrežných oblastiach. (Korózia výmenníka tepla ovplyvní účinnosť a výkon AC).

Široké a dlhé prúdenie vzduchu

Režimy širokého a dlhého prúdenia vzduchu umožňujú nastavenie smeru prúdenia vzduchu a zaisťuje tak pohodlie každého kúta miestnosti. Tieto režimy sa jednoducho aktivujú stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači. (Modely 71/80)

Režim i-Save

„I-Save“ je funkcia nastavenia, ktorá vyvoláva preferovanú (prednastavenú) teplotu stlačením tlačidla i-Save na diaľkovom ovládači. Táto funkcia prispieva k úsporám energie, napríklad keď opúšťate miestnosť alebo idete spať.

Tichá prevádzka

Do nastavení rýchlosti ventilátora bolo pridané nastavenie „Tichý režim“, ktoré zaisťuje super tichý chod pod 19 dB pre modely s veľkosťou 35 a menej. Ideálne pre spálňu; je tak tichý, že skontrolujete, či je zapnutý. (Modely 25/35)

Energeticky úsporné

Snažíme sa o dokonalé vyváženie výkonu, spoľahlivosti, nízkej spotreby energie a dlhej životnosti všetkých našich výrobkov. Rýchlosť a teplota prúdenia vzduchu sú upravené tak, aby sa zabránilo prehriatiu / ochladeniu, čím sa eliminuje použitie nadmernej elektriny.

Chladivo R-32

R32 je chladivo s iba jednou tretinou potenciálu globálneho otepľovania R410A, čo znamená menšie riziko poškodenia životného prostredia. R32 umožňuje zvýšenie energetickej účinnosti a hovorí sa o ďalšej generácii chladív.

Ovládanie Wi-Fi

Odomknite dvere a získate inteligentnejšie chladenie a kúrenie, aby ste dosiahli pohodlie domova. Klimatizáciu môžete kdekoľvek ovládať a monitorovať prostredníctvom svojho smartphonu, tabletu alebo účtu online. Na jednotku sa vyžaduje voliteľný upgradovací adaptér.