Technológie využívané klimatizačnými systémami

Mitusubishi klimatizácie ponúkajú majiteľom možnosť vytvoriť komfort prispôsobený neustálym inováciam a zdokonaľovaniu. Mitsubishi prináša niektoré technológie, ktoré pomáhajú chladiť a vykurovať váš dom efektívnejšie.

Hot-start

Ventilátor vnútornej jednotky fúka vzduch iba vtedy, keď sa cievka zohreje na požadovanú teplotu. Energeticky úsporné opatrenie, zabraňuje aj pri studenom vzduchu pri štarte.

3D i-see Sensor ™

Tento snímač skenuje miestnosť a automaticky upravuje teplotu a prietok vzduchu. Zachovajte konzistentný komfort odstránením chladných a horúcich miest.

H2i® Technology

Technológia Hyper-Heating INVERTER (H2i) je navrhnutá tak, aby poskytovala komfortné vnútorné teploty v extrémnych klimatických podmienkach (až do -13 ° F) pri šetrení energie a peňazí.

Ovládanie zón

Prečo chladné alebo teplé miestnosti nepoužívate? Prečo sa v tých, ktorých sa zdriavatee, potíte alebo trasiete od zimy? Zónové ovládanie umožňuje optimalizovať teplotu akéhokoľvek priestoru pomocou vnútornej jednotky, čím šetrí energiu a znižuje náklady. Vytvorte si vlastné komfortné zóny!

Pokojná prevádzka

Vnútorné jednotky bežia pokojne ako šepot a vonkajšie jednotky chodia pokojnejšie ako chladničky. Musíte to počuť (alebo nie) tomu uveriť!

Vylepšené filtračné systémy

Umývateľné filtre trvajú až 10 rokov a odstraňujú peľ, prach, pach a iné alergény, ktoré znižujú kvalitu vzduchu v interiéri. Každá izba má vlastný filter na zaistenie pôvodného vzduchu.

Modul Mitsubishi Electric Diamond Contractor ™ môže poskytovať osobnú konfiguráciu systému podľa vašich potrieb. Zjednodušte svoj život pomocou prispôsobených, efektívnych riešení, ktoré vám umožnia ovládať vaše pohodlie.