Štyri výhody bezdrôtového ovládania klimatizácie

Mitsubishi ponúka možnosť ovládať klimatizáciu na diaľku. Toto komfortné ovládanie uľahčuje ovládať pohodlie.

Bezdrôtová technológia určite uľahčila život. Od sledovania našich obľúbených filmov a relácií až po sledovanie zdravia. . Takže prečo by ste nemali mať možnosť mať pod kontrolou pohodlie vášho domova.

Pohodlie za každých podmienok

Mitsubishi klimatizácie pomôžu urobiť z vášho domova pohodlnejšie miesto. Bezdrôtové ovládanie klimatizácie je jednoduché a praktické.

S ovládacími prvkami kumo cloud ™ alebo RedLINK ™ Wireless pripojenými k chladiacemu a vykurovaciemu systému Mitsubishi máte pohodlie na dosah. Môžete diaľkovo ovládať teplotu z ľahko použiteľných aplikácií na takmer ľubovoľnom smartphone alebo tablete.

Osobný komfort pre každého

Pretože kumo cloud a RedLINK Wireless pracujú so zónovanými komfortnými riešeniami od spoločnosti Mitsubishi Electric, môžete jednoducho a nezávisle spravovať rôzne časti vášho domova. Bez ohľadu na to, či vaše nastavené komfortné riešenie je nakonfigurované v miestnosti alebo v podlažnom pláne, môžete spravovať teplotu v akejkoľvek zóne zo zariadenia smartphone alebo tabletu.

Maximálna účinnosť

Ak ste na dovolenke, môžete ovládať akúkoľvek pripojenú zónu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ak ste zabudli vrátiť svoj termostat ešte pred odchodom na dovolenku, jednoducho sa prihláste do aplikácie a nastavte požadovanú teplotu. Môžete dokonca naplánovať systém a vrátiť sa do príjemného prostredia.

Jednoduché nadstavenie

 

Nastavenie chladenia a vykurovania všetkých zón vo vašej domácnosti je jednoduché s kumo cloud a RedLINK Wireless. Identifikujte zóny, nastavte teploty alebo riešte problémy so systémom, a to všetko z pohodlia vášho smartfónu alebo tabletu. Na niektorých systémoch môžete dokonca skontrolovať stav filtra, čím eliminujete potrebu robiť to manuálne.