Split systém klimatizácie

Split klimatizácia je veľmi obľúbená.

Je univerzálna, ľahko sa inštaluje a dodáva sa v kompaktnom balení, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti vo vašom dome. 

Vychutnajte si chladiaci výkon v jednotlivých miestnostiach bez problémov
Inštalácia rozdeleného systému môže byť nákladovo efektívnejším riešením
Šetrite energiu reguláciou teploty iba v určitých miestnostiach
Počas leta kontrolujte teplo a vlhkosť
Ani tradičný nástenný split systém nie je jedinou možnosťou - okrem inštalácie samostatného split systému ponúka Tri-Tech inovatívne riešenia ako multi-split a prepážkové systémy.

Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť chladenie, pokrytie a flexibilitu na rovnakej úrovni ako je to v prípade potrubného systému.

Kiež by vonku mohlo byť také pohodlné!


Príďte si pohodlne domov s klimatizáciou s deleným systémom

Aké by to bolo skvelé, keby ste sa už nikdy nemuseli potiť?

Mnoho ľudí si myslí, že na zabezpečenie silného, ​​chladného a pohodlného vzduchu potrebujete inštaláciu klimatizácie. Nie je to však vaša jediná možnosť!

Rýchla inštalácia, lacnejšia inštalácia vopred, zatiaľ čo stále ponúka veľkú univerzálnosť a výkon - niet divu, že split systémy sú jedným z najobľúbenejších klimatizačných systémov.

Inštalácia split klimtizácie


Split systémy sa inštalujú jednoduchšie ako iné systémy a v mnohých prípadoch ich môže nainštalovať licenčný technik iba za pár hodín. Moderné split systémy sú elegantné a ladia s existujúcim dekorom.

Nákladovo efektívna klimatizácia split systému Nákladovo efektívne chladenie
Ak toto riešenie vyhovuje vašim potrebám, prevádzka rozdelených systémov môže byť lacnejšia ako potrubia (bez rozdelenia do zón). Koniec koncov, na rozdiel od celého domu chladíte iba konkrétne miestnosti!

Split System Klimatizácia pre všetky Väčšina domov podporuje split systémy
Priestory, ktoré chcete ochladiť, ovplyvnia, ktorý typ klimatizačného systému je pre vás najlepší.

Vďaka svojej malej veľkosti a relatívne nízkej hmotnosti môže takmer akýkoľvek typ konštrukcie podporovať rozdelený systém, čo z nich robí vhodnú voľbu pre rôzne domácnosti, kancelárie, školy, nemocnice a iné komerčné obydlia.


Splitové klimatizácie sú malé, kompaktné a rýchlo sa inštalujú - stačí, aby ste ich pripevnili na stenu!

Inštalácia viacerých rozdelených klimatizácií do vášho domu vám umožní nezávisle regulovať teplotu v každej miestnosti. To je ideálne riešenie pre rodiny s rôznymi teplotnými toleranciami.

Je dokonca možné ich prevádzkovať nezávisle iba na jednom vonkajšom kompresore, čo kombinuje cenovú dostupnosť rozdeleného systému s pokrytím chladenia pomocou potrubia.