Split System klimatizácia - výhody

Split klimatizácie sú ideálne na ochladenie bytov, domov, hotelov.., jednolôžkových izieb v domácnostiach alebo kancelárskych priestoroch v lete a sú pohodlné a cenovo dostupné a energeticky efektívne.

Multi split klimatizácie preto, že sú rozdelené na dve časti, tieto rozdelené systémy s reverzným cyklom pozostávajú z vonkajšieho kompresora obsiahnutého v kompaktnom kovovom plášti s vnútornou stenovou jednotkou, ktorá je esteticky príjemná a nenápadná.

Klimatizácie typu Single Split sú ideálne pre jednolôžkové izby. Veľkosť jednotky je určená oblasťou, v ktorej je potrebné ochladiť alebo zohriať. Ideálnou veľkosťou pre malú miestnosť by bol systém rozdelenia 2,5 kW. Väčšia plocha bude vyžadovať jednotku s vyšším chladiacim výkonom.

Ak vo vašej domácnosti potrebujete viac ako jednu klimatizáciu, môže byť významnou voľbou systém multi split. Pomocou kompresora mutlisplit môže táto vonkajšia jednotka prevádzkovať cez váš dom viac hlavných jednotiek.

Jednotky s povoleným pripojením Wi-Fi vám umožňujú ovládať jednotlivé jednotky v smartfóne, čo znižuje potrebu viacerých diaľkových ovládačov.

Split System Klimatizácia

Navrhnuté pre efektivitu

Aj keď je na trhu veľa delených systémov a prenosných klimatizácií, zákazníkom vždy odporúčame, aby si vybrali dobre známu a renomovanú značku so zárukami na diely, výrobky a servis.

Aj keď existuje veľa sprievodcov pre nákup, domnievame sa, že je dôležité mať odbornú pomoc pri navrhovaní umiestnenia, veľkosti a výkonu vašej jednotky, aby ste si mohli doma vychutnať maximálny komfort po celý rok. Okrem toho je nevyhnutné zvoliť si systém s kvalitnými dielmi a komponentmi, ktoré sú vyrobené tak, aby rok čo rok fungovali efektívne a boli navrhnuté tak, aby vydržali v drsnom podnebí.