Servis klimatizácie

V čase keď Willis Carrier vynašiel prvý klimatizačný systém v roku 1902, vedel, že narazil na niečo výnimočné. Jeho klimatizačné zariadenia boli dobré, ale aby mohli fungovať, musel sa uistiť, že majú pravidelnú údržbu. S príchodom leta a tepla, by ste sa aj vy mali uistiť, že vaša klimatizácia bude fungovať správne.

Bývajte pohodlne 

Dokonca aj vtedy, keď klimatizácia funguje dokonale, mala by byť servisovaná raz ročne, aby ste sa  ubezpečili, že pracuje na špičkovej energetickej účinnosti v najdôležitejšom čase roka. Očakáva sa, že počas leta bude vaša klimatizácia v neustálej prevádzke, aby zaručila optimálnu teplotu pre váš domov.

Využite čo najviac váš klimatizačný systém

Počas fungovania klimatizácie sa v nej hromadí prach a nečistoty. Vzduchový filter je preto dôležité kontrolovať – znečistený filter zníži až o viac ako 5% účinnosť klimatizácie.

Ušetrite peniaze

Ak nebudete pravidelne servisovať klimatizáciu, mohla by spôsobiť viac problémov  a stať sa nákladnou záležitosťou. Preto treba byť proaktívny a zabezpečiť servis klimatizácie ešte pred tým, ako bude potrebovať drahú údržbu.

Zostaňte v chlade

Dobre udržiavaný klimatizačný systém udržuje váš dom v pohode za každých poveternostných podmienok.

Je vaša klimatizácia pripravená na leto?

Uistite sa, že váš domov nezostane horúcim peklom. Naplánujte si servis klimatizácie.