Servis klimatizácie Mitsubishi

Mitsubishi ponúka špičkové klimatizácie. Spoločnosť neustále vyvíja nové inovatívne technológie pre priemyselné a domáce využitie.

Medzi inovatívne produkty Mitsubishi patrí Freqrol s premenlivou rýchlosťou. Každá klimatizácia v tejto sérii je vhodná pre žeriavy, centrifúgy a podobné stroje.

Takáto jednotka neustále vypočítava optimálnu funkčnosť pri sledovaní minulých parametrov.

Ďalšou výhodou , ktorú ponúkajú klimatizačné jednotky od spoločnosti Mitsubishi, je technológia šetrenia energiou. Každý pohon je vybavený úsporným šetričom energie, ktorý riadi napäťový výtup tak, aby sa znížila spotreba energie. Toto zaručuje nákladovo efektívne a energeticky účinne riešenie.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú tieto klimatizačné jednotky poskytujú, je integrovaná konektivita. Táto funkcia optimalizuje systém pohonu, pretože je schopný pracovať s rôznymi sieťami vrátane Profibus, CC-Link a Modibus.

Pomocou konfigurátora môže používateľ nahrať a uložiť parametre klimatizačnej jednotk. Táto jednotka je len jedným z mnohých, ktoré ponúka spoločnosť Mitsubishi.

V spoločnosti Kocur s.r.o.  sme špecialisti na opravy pre akékoľvek klimatizačného pohonu.  Ponúkame rôzne opravárenské služby vrátane výmeny dielov, výmeny a predaja klimatizácie. Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto službách, navštívte našu ponuku servisu klimatizácie Mitsubishi.