Prispôsobí sa klimatizačná jednotka bez potrubia vašim potrebám chladenia

Klimatizácie bez kanálov, známe tiež ako mini splitové klimatizačné systémy, sa stali populárnymi u nových majiteľov domov, ako aj u majiteľov domov so staršími existujúcimi systémami klimatizácie. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť kúpu klimatizačnej jednotky bez káblovodov vo vašej domácnosti.

Prečo by ste mali zvážiť klimatizáciu bez potrubia:

Ak vaša centrálna klimatizácia chladí váš domov nerovnomerne, alebo chladí miestnosti vo vašom dome, ktoré nikdy nepoužívate, môže byť perfektným riešením klimatizácia bez vzduchovodu. Klimatizácie  bez káblov sú navrhnuté tak, aby ochladil vybrané miestnosti, ktoré uprednostňujete.

Ak neobsadíte každú izbu vo vašom dome súčasne, tak prečo mrhať peniazmi a ochladzovať celý váš domov? Systém bez kanálov umožňuje regulovať teplotu v konkrétnych oblastiach a zaručuje pohodlný životný priestor pre každého.

Bezduchový klimatizačný systém je ideálny pre doplnky do vášho domu, ako je garáž alebo izba pre hostí, kde nechcete preťažiť váš systém klimatizácie.

Nová klimatizačná jednotka bez potrubia bude energeticky efektívnejšia ako váš súčasný systém. Odhaduje sa, že 25% energie domu je stratených potrubiami; nielen plytvanie energiou, ale aj plytvanie peniazmi.

Zvážte klimatizačný systém bez káblovodov, ak váš domov nemá plný suterén alebo priestor na prechádzanie, ktorý nedokáže umiestniť potrubný systém pre centrálnu klimatizáciu.

Váš starší centrálny klimatizačný systém už nemusí byť efektívny alebo nákladovo efektívny, aby sa mohol naďalej používať. Inštalácia ekologického potrubného systému vám môže ušetriť značné množstvo peňazí.