Prečo si kúpiť klimatizáciu Mitsubishi?

Výber správnej klimatizácie

Navrhneme pre vás najlepšie riešenie – neviete sa správne zorientovať pri výbere klimatizácie pre váš byt, dom či firmu? Vďaka našim praktickým skúsenostiam a serióznemu prístupu vám navrhneme klimatizáciu presne podľa vašich potrieb. Jednotlivé typy klimatizácií majú rôzny výkon, a sú určené do rôznych typov miestností.

 

Odborná montáž klimatizácie

Aby bola zaručená bezpečnosť a správny chod klimatizácie, je potrebná odborná inštalácia. U nás sa spoľahnite na precíznu prácu a zároveň získavate záručný a pozáručný servis. Neprídete o záruku a máte istotu, že klimatizácia je správne zapojená.

 

Servis klimatizácie

Súčasťou prevádzky klimatizácie musí byť záručný servis. Pravidelná periodická kontrola je nutná, aby ste nestratili garanciu záruky na výrobok. Profesionálny servis klimatizácie vykonávame zodpovedne a za najlepšiu cenu. V rámci garančnej prehliadky sa kontroluje tesnosť vedenia chladiva, ktoré je v prípade potreby doplnené. Súčasťou kontroly je tiež čistenie filtrov. Kvalitne servisovaná klimatizácia je zárukou bezproblémovej prevádzky a zároveň sa predlžuje jej životnosť.