Prečo by ste mali spať pri zapnutej klimatizácii

Interná klimatizačná jednotka môže byť záchrancom pre vaše úrovne pohodlia, ale ľudia, ktorí ich vlastnia a ich milujú, často nevedia, ako spať s klimatizáciou alebo ako môžu mať úžitok zo zapnutia ich jednotky počas spánku.

Odhaduje sa, že každý tretí z nás trpí nekvalitným spánkom, čo môže mať negatívne následky na náš každodenný život.

Jedným z dôvodov, prečo ľudia dávajú zlý nočný spánok, je to, že ich spálňa je príliš dusná a vlhká.

To je niečo, čo sme všetci zažili, najmä v letných mesiacoch, keď je teplota vysoká obloha a úroveň vlhkosti je cez strechu. Môže byť obzvlášť upchaný vo výškových bytoch alebo bytoch, keď môžu byť v zime príliš vysoké teploty.

Ale ak ľudia vlastnia klimatizačnú jednotku, prečo ich používajú iba počas dňa?

Ľudia sa domnievajú, že ich telesná teplota klesne príliš nízko a ochorejú, ak opustia klimatizačnú jednotku cez noc. To však zďaleka nie je pravda.

Niektorí ľudia sa tiež obávajú, že používanie jednotky celú noc bude drahé, ale nemalo by to tak platiť, ak investujete do spoločnosti, ktorá uspokojuje vaše záujmy, namiesto toho, aby vám predávala lacný a neefektívny produkt, ktorý vám roztrhne účet za elektrinu.

Neustále sa prebúdzate a cítite nepokojný a nepokojný, ale nedokážete nájsť príčinu?

Odpoveď by mohla byť vo vašom spánkovom prostredí a vaše telo by mohlo byť vyčerpané z neustálej snahy regulovať teplotu počas noci.

Keď je príliš horúco, často sa ocitáme v hádzaní, otáčaní a odhadzovaní periny, kým nenájdeme optimálnu polohu a teplotu spánku.

Okná je možné otvárať čo najširšie, ale bez dobrého vánku nebudete pravdepodobne cítiť výhody chladného nočného spánku a tiež riskujete, že do svojej spálne pošlete chyby a dokonca aj votrelcov.

Vedecký výskum naznačuje, že ideálna teplota pre vaše telo na hlboký a regeneračný odpočinok je medzi 15 - 20 ° C. Vnútorná klimatizačná jednotka vám môže pomôcť regulovať teploty vo vašej spálni, aby zostala medzi týmto zlatým priemerom.

Okrem vlastného pohodlia spánku môže byť riešenie klimatizácie obzvlášť užitočné, ak máte deti. Odporúča sa, aby sa detská izba udržiavala pri teplote 20 - 22,2 ° C, ale pri horúcej vlne to môže byť ťažké dosiahnuť iba pomocou ventilátora a otvoreného okna spálne.

Pochopenie toho, ako spať pri zapnutej klimatizácii, môže výrazne prospieť spánkovému štýlu vášho dieťaťa, ako aj vášmu vlastnému.

Okrem jednoduchého chladenia môže riešenie internej klimatizácie prospieť vašej kvalite spánku spôsobmi, ktoré by ste si neuvedomili.

Pokročilý filtračný systém poskytuje čistší vzduch, odstraňuje všetky alergény, ktoré by mohli spôsobiť problémy s dýchaním a necháva vás neustále sahať po inhalátore cez noc.

Horúce noci a vlhkosť často idú ruka v ruke, ale spánok s klimatizačnou jednotkou môže odstrániť nadmernú vlhkosť vzduchu a zabrániť tvorbe plesní, ktoré môžu byť nevzhľadné a nebezpečné.

Pokiaľ ide o vnútornú klimatizáciu, riešenia spoločnosti lacnaklima.sk sú neporovnateľné. Môžete sa na nich spoľahnúť pri poskytovaní najlepšieho nočného spánku vášho života.

 

 

Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti riešení, ktoré uľahčujú ich ovládanie:

Regulácia teploty reguluje teplotu vo vašej spálni pomocou senzora na diaľkovom ovládači, čo znamená, že si môžete zvoliť chladnejšiu teplotu počas dňa a trochu teplejšiu, keď sa unášate do režimu spánku.

Zmena teploty je jednoduchá a dá sa vykonať bez toho, aby ste opustili posteľ, pretože zariadenie je vybavené technológiou WIFI.

Možno ste investovali do zatemňovacích závesov, aby váš spánok bol prerušený blikajúcim svetlom na zariadení, ktoré je v rohu miestnosti.

Početné štúdie ukázali, do akej miery môže umelé osvetlenie ovplyvniť produkciu melatonínu a kvalitu spánku.

Naše riešenia pre internú klimatizáciu boli vyrobené s týmto vedomím.

Jediným stlačením tlačidla vypnete všetky viditeľné svetlá na jednotke, čím sa vytvorí úplný výpadok prúdu. Nerobte si starosti, pretože systém bude stále plne funkčný - jednoducho bez zbytočných LED svetiel, ktoré vás udržia nahor.