Pokrok v technológii klimatizácie

Technológia klimatizácie neustále napreduje, z čoho vznikajú nové a účinnejšie klimatizácie.

V klimatizačných zariadeniach sú však niektoré nové funkcie, ktoré vás môžu prekvapiť - napríklad sú vaše moderné klimatizačné jednotky pripojené k internetu?

Klimatizačné zariadenia pripojené do siete a na internet umožňujú diaľkové ovládanie z radu elektronických zariadení, vďaka čomu máte centrálne ovládanie všetkých moderných klimatizačných jednotiek, ktoré ste nainštalovali vo svojich priestoroch.

To vám ušetrí potrebu osobne spravovať každého jednotlivo na ovládacom paneli namontovanom na stene alebo priamo na klimatizačnej jednotke.

 
K dispozícii je klimatizačná aplikácia…

Jedným z príkladov potenciálu uvoľneného klimatizačnými sieťami Wi-Fi je rad MSZ-LN od spoločnosti Mitsubishi Electric

Tieto elegantné moderné klimatizačné jednotky sú dodávané v čiernej, bielej, perleťovej bielej, striebornej alebo červenej farbe, aby vyhovovali rôznym schémam interiérového dizajnu.

Pomocou aplikácie Mitsubishi Electric myDocs môžete kedykoľvek zobraziť aktuálne informácie, návody a užitočné videá o rade MSZ-LN.

A pomocou pripojenia Wi-Fi MSZ-LN môžete tiež použiť aplikáciu MELCloud na výkonné riadenie cloudu v reálnom čase pre každú nainštalovanú klimatizáciu MSZ-LN.

 
Čo robí MELCloud?

Aplikácia Mitsubishi Electric MELCloud vám poskytuje prístup k ovládacím prvkom klimatizácie v cloude, na úpravu nastavení, ako je rýchlosť ventilátora, prevádzkový režim, uhol vetrania a termostat.

Informácie o spätnej väzbe môžete zobraziť aj priamo v aplikácii vrátane systémového protokolovania a chybových režimov.

Nakoniec vám aplikácia MELCloud poskytuje aktuálne informácie o počasí a priamy prístup k zákazníckej podpore - takže nech ste kdekoľvek na svete, viete, s akými okolitými podmienkami čelí vaša klimatizácia.

 
Čo je nového v technológii klimatizácie?

Technológia klimatizácie sa neustále vyvíja vďaka inteligentným ovládačom a inteligentným snímačom teploty.

Jednou z veľkých súčasných zmien je skutočnosť, že priemysel so striedavým prúdom prechádza na nové chladivo, čím sa výrazne znižuje vplyv chladiacich plynov z klimatizácie na globálne otepľovanie.