Ovládač Wifi Mitsubishi Split System

Ovládanie klimatizačnej jednotky Split System Mitsubishi je teraz k dispozícii na vašom tablete alebo smartfóne. Pomocou aplikácie Mitsubishi Split System Wifi spolu s adaptérom Wifi môžete monitorovať a ovládať svoju jednotku s povoleným pripojením Mitsubishi Air Conditioner Wifi kdekoľvek na svete pomocou pripojenia na internet. Táto inovatívna technológia vám tiež dáva možnosť ovládať viac domácich split systémov Mitsubishi pomocou jedného účtu, čo eliminuje potrebu diaľkového ovládania split systému Mitsubishi. Ak chcete nastaviť ovládanie Wi-Fi, kliknite sem

Mitsubishi Split System Wifi
Uložte si svoj diaľkový ovládač Mitsubishi Split System a používajte Wi-Fi
Predstavujeme ovládač Wifi Mitsubishi Split System! Dáva vám slobodu spravovať všetky základné funkcie klimatizácie Mitsubishi Electric, nech ste kdekoľvek na svete!

Ovládací prvok umožňuje:

Zapnite a vypnite klimatizáciu
Upravte prevádzkové režimy: automatický, vykurovací, chladný, suchý alebo ventilátor
Nastavte požadovanú teplotu v miestnosti
Monitorujte teplotu v miestnosti v reálnom čase
Upravte smer prúdenia vzduchu
Zmeňte rýchlosť ventilátora
Ovládajte viac jednotiek klimatizácie Mitsubishi s povoleným pripojením Wifi
Nahrádza potrebu diaľkového ovládača Split System System Mitsubishi
Na jednotku sa vyžaduje voliteľný ďalší adaptér MAC-559IF-E.

Mitsubishi Split System Wifi
Ovládanie viacerých funkcií
Namiesto aplikácie, ktorá jednoducho zapína a vypína jednotku, sme prispôsobili aplikáciu Mitsubishi Wifi tak, aby umožňovala kontrolu nad mnohými funkciami. Zmena režimu, úprava nastavenej teploty, nastavenie rýchlosti ventilátora a polohy prúdenia vzduchu sú možné. Ak chcete začať, obráťte sa na svojho zástupcu pre kúrenie a chladenie sliviek

Klimatizácia Mitsubishi Wifi
Programovateľné prevádzkové pravidlá
Mitsubishi chápe, že v dnešnej dobe sme všetci zaneprázdnení. Preto zjednodušili fungovanie viacerých povolených jednotiek klimatizácie Mitsubishi Wifi a obmedzili ich na jednu aplikáciu. Nastavovanie pravidiel pre každú jednotku je teraz pomocou smartfónu hračkou. Nastavte klimatizáciu tak, aby sa zapínala a vypínala v konkrétny čas, zmeňte nastavenia. Môžete ho dokonca nastaviť tak, aby sa ohrial alebo ochladil, ak poklesne alebo prekročí stanovenú teplotu.

Diaľkové ovládanie systému Split Mitsubishi
Správa viacerých jednotiek
Inštalácia viacerých systémov s pripojením Mitsubishi Air Conditioner Wifi do vašej domácnosti alebo kancelárie znamená, že každú jednotku môžete ovládať jednotlivo z jednej aplikácie. Po nainštalovaní viacerých adaptérov budete môcť spravovať nastavenia rozdeleného systému v detskej spálni, v salóniku alebo dokonca v kancelárii, keď sedíte doma.