Nový rad jednotiek Standard Inverter Mr Slim

Spoločnosť Mitsubishi Electric predstavuje nový rad jednotiek Standard Inverter Mr Slim v prepracovanom šasi s jedným ventilátorom, aby viac podnikov získalo výhody z moderného, ​​energeticky efektívneho vykurovania a chladenia.

Nové vonkajšie jednotky s jedným ventilátorom Slim Standard Inverter sú k dispozícii s výkonom 10 kW; 12,5kW a 14kW a bude pracovať so stropnou kazetou, stropnými podomietkovými jednotkami, nástennými, stropnými a podlahovými jednotkami.

"Jedná sa o vysoko nákladovo efektívne systémy, ktoré ponúkajú širokú škálu vnútorných jednotiek a sú k dispozícii v jednofázových aj trojfázových modeloch,"


"Zmena týchto veľkostí na jediný dizajn ventilátora spôsobuje, že vonkajšia jednotka je kompaktnejšia a menšia a zvyšuje aplikácie, ktoré môžu ťažiť z vynikajúceho výkonu a flexibility."

Jednotky R410A sú k dispozícii v potrubiach až 50 metrov s 30 metrovým zdvihom a prinášajú množstvo výnimočných vlastností so sofistikovaným a efektívnym dizajnom. Ponúka vylepšené možnosti ovládania a tichú prevádzku. Tento rad poskytuje extrémnu flexibilitu a jednoduchú inštaláciu, pričom je vysoko efektívna.

"Naši dizajnéri získali veľa funkcií a výhod v rámci našich klimatizačných radov a vyrobili vysoko efektívne riešenie, ktoré zahŕňa zvýšený vnútorný komfort, vedený systém, ktorý je len 250 mm vysoký, a voliteľné doplnky, ako napríklad 3D i-see senzorové mriežky a zníženie filtrácie až na štyri metre. "

Jedinečná technológia Replace technológie spoločnosti Mitsubishi Electric je k dispozícii aj v celej škále štandardných meničov a ponúka podnikom jednoduchý spôsob modernizácie zo starých systémov R22.