Nové nástenne jednotky MSZ-AP

Spoločnosť Mitsubishi Electric spustila ďalšie modely R32 s novou sadu nástenných jednotiek MSZ-AP, ktoré kombinujú energetickú účinnosť s moderným bielym dizajnom.

"Tieto tri nové modely poskytujú inštalátorom ešte väčší výber a sprístupňujú R32 pre ešte viac situácií,""Snažíme sa čo najjednoduchšie pre odvetvie prechádzať sa od existujúcich chladív, aby každý mohol hrať svoju úlohu pri poskytovaní energetickej efektívnosti spôsobom, ktorý minimalizuje vplyv na životné prostredie."

Modely s výkonom 2,5, 3,5 a 5 kW sú hodnotené buď A +++ alebo A ++ a môžu sa pochváliť vynikajúcimi výhodami, vrátane nízkych úrovní hluku v priemysle a zabudovaného rozhrania W-Fi.

Rad ponúka vysoko energeticky efektívnu prevádzku s jednotkami, ktoré využívajú chladivo R32, ktoré má oveľa nižší potenciál globálneho otepľovania (GWP) ako R410A.

Vstavané rozhranie Wi-Fi v rámci radu MSZ-AP umožňuje plnú kontrolu a monitorovanie prostredníctvom aplikácie MELCloud spoločnosti, ktorá poskytuje diaľkové ovládanie a vypočúvanie akéhokoľvek systému.

Jednotky obsahujú dvojité lopatky na rovnomerné rozdelenie prúdenia vzduchu v celej miestnosti a ponúkajú štandardne týždenné časovače, ktoré poskytujú väčšiu kontrolu plánovania

"Tieto fantastické nové modely taktiež obsahujú našu technológiu Replace, čo znamená, že v mnohých prípadoch môžu byť pre staršie systémy využívané existujúcimi potrubnými systémami, To ich robí vhodnými pre nové inštalácie a modernizácie a očakávame, že z trhu budú mať veľký záujem."