Mitsubishi klimatizácie sú ekologické

Mitsubishi klimatizácie ponúkajú zákazníkom komfort v celej domácnosti, pričom sú šetrné k životnému prostrediu.

Energeticky úsporné vonkajšie a vnútorné jednotky používajú moderné technológie. 

Žiadne úniky

Chladiaca technológia bez potrubia šetrí energiu, ktorá by sa inak použila na kompenzáciu kondenzovaných únikov vzduchu z potrubia.

 Použitím kompresorov poháňaných INVERTER, ktoré sa automaticky prispôsobujú zmenám teploty v priestore, používajú systémy presné chladenie potrebné na úpravu priestoru, na rozdiel od cyklov zapnutia a vypnutia plného napájania typických pre centrálne vzduchové systémy.


Ovládanie

Vďaka ovládaniu môžete nastaviť teploty v každej miestnosti vášho domova. Môžete ušetriť elektrickú energiu používanú v menej využitých priestorov, ako sú náhradné spálne alebo pivnice a aplikovať ju na viac obsadené priestory, ako sú kuchyne a spálne. Uvidíte to  na účte za energiu.

S technológiou, ktorá neustále sleduje teplotu v miestnosti, môžu systémy okamžite upravovať teplotu. 

Rekuperácia tepla

Niektoré modely používajú technológiu na obnovu tepla na premiestňovanie tepla z miestností, ktoré ju nepotrebujú tým, čo robia, čo šetrí energiu.


Recyklovateľné diely

Jednotky série M sú vyrobené zo 83% recyklovateľných materiálov, čo z nich robí ekologické jednotky. Znížil sa aj počet častí vo vnútorných jednotkách, čo zjednodušuje oddelenie materiálov pri recyklácii po dosiahnutí konca životnosti.