Mitsubishi Electric MSZ-LN

Nová klimatizácia Mitsubishi Electric MSZ-LN je nový štýlový systém na stenu. Nový filter Plasma Quad Plus využíva výkonnú plazmovú technológiu na filtráciu dokonca aj mikroskopických častíc a dvojitého bariérového povlaku na výmenník tepla, ventilátor a vzduchový kanál zabraňujú systému filtrácie vniesť prach a mastnot. Modely MSZ-LN ponúkajú aj špičkové úrovne hluku v priemysle (rovnako nízke ako 19dBA ) a majú výrazne štylizovaný čelný panel, ktorý nielenže vyzerá príťažlivo, ale aj uľahčuje čistenie jednotky. Modely Mitsubishi Electric MSZ-LN sa dodávajú v štyroch farbách perla bielej, prírodnej bielej, červenej a čiernej a využívajú vysokú technológiu invertora COP, ktorá prináša hospodárnu klimatizáciu a vykurovanie s vylepšenými údajmi na menších modeloch.

Ideálne pre použitie v každej veľkosti miestnosti, mnoho jednotiek je vybavených širokouhlým systémom prúdenia vzduchu, ako aj automatickou výkyvnou lopatkou umožňujúcou rozšírenie prúdu vzduchu na každý kútik miestnosti.

Tento rad MSZ-LN je určený na vykurovanie alebo chladenie malých až stredne veľkých aplikácií a poskytuje umelecké a moderné riešenie klimatizácie. Na rozdiel od konvenčných modelov s grilovaným prívodom vzduchu majú nástenné modely hladký povrch s plochým panelom s horným prívodom vzduchu, ktorý nielen zlepšuje estetiku, ale aj pomáha znižovať hluk, pretože oblasť výmenníka tepla je úplne pokrytá. Okrem toho široký priemer ventilátora vytvára väčší prietok vzduchu pri nižších rýchlostiach ventilátora a nerovnomerné rozstupy medzi každým lopatkovým ventilom pomáhajú eliminovať neželaný hluk.