Klimatizačné systémy Mitsubishi

Spoločnosť Mitsubishi Electric je svetovým lídrom v oblasti klimatizačných systémov pre obytné, komerčné a priemyselné využitie. Vytváranie výziev na vytvorenie klimatizačných systémov, ktoré poskytujú príkladný výkon v širokých klimatických podmienkach, ktoré sa vyskytujú po celom svete, inžinieri vyvíjajú neuveriteľne sofistikované, ale odolné jednotky a systémy, ktoré sú schopné neustáleho používania pri prakticky akýchkoľvek prírodných klimatických podmienkach na zemi. Každý produkt má úžasný výkon, ktorý prináša roky pokojnej prevádzky, energeticky efektívny výkon a minimálny vplyv na životné prostredie.

Izbové klimatizácie

Široká škála dizajnov vnútorných jednotiek a vonkajšieho objemu jednotky zaručuje flexibilitu pre splnenie najnáročnejších potrieb klimatizácie. Z estetických nástenných a podlahových konštrukcií až po stropné kazety sú k dispozícií variabilné možnosti, ktoré zodpovedajú takmer akémukoľvek dizajnu interiéru. Mnohé systémy sú vybavené "senzorom" l-see, originálnou technológiou Mitsubishi Electric, ktorá realizuje lepšiu reguláciu klimatizácie. Toto je kombinované s ďalšími špičkovými technológiami šetriacimi energiu a umlčaním, ktoré produkujú klimatizačné zariadenia, ktoré poskytujú optimálny výkon a komfort izieb všade tam, kde sú inštalované.

 

Klimatizácie – Mr. Slim

Mr. Slim je séria malých až stredne veľkých klimatizačných jednotiek typu split ponúka komfort, ktorý je kompaktný, ale výkonný; čo zaručuje vynikajúci výkon a jednoduchú inštaláciu. K dispozícii v rôznych kombináciách s kapacitou a dizajnom, séria je ideálna na vytvorenie systému "najlepšej zhody" pre vaše požiadavky na klimatizáciu. Jednotky založené na meničoch sľubujú špičkovú prevádzku v tichosti a vysoký koeficient výkonu (COP).

 

Klimatizácie-Lossnay

Jedinečné technológie výmeny tepla Lossnay vyvinuté spoločnosťou Mitsubishi Electric pomáhajú obnovovať vzduch v miestnosti a zároveň zanechávajú teplotu a vlhkosť vo veľkej miere nezmenené. Lossnay jadro pozostáva z membrány vyrobenej zo špeciálne spracovaného papiera, ktorý je konfigurovaný do štruktúry s priečnym tokom a doskou. Pokročilé vlastnosti prenosu tepla a priepustnosti vlhkosti papiera pomáhajú maximalizovať obnovu tepla, pretože vzduch cirkuluje cez prvok. Výsledkom sú výrazné úspory energie a pohodlnejšie vnútorné prostredie. Ventilátory Lossnay môžu byť použité samostatne alebo v kombinácii s inými klimatizačnými / ventilačnými systémami.

 

Ventilátory-Lossnay

Vzduchové clony

V záujme uspokojenia potrieb otvorených predajní a obchodov v nákupných centrách, budovách a podnikoch na ulici Mitsubishi Electric vyvinul rad vysoko výkonných clôn. Tieto systémy vytvárajú stenu vzduchu, ktorý chráni vnútorný priestor pred klimatickými výkyvmi, znečisteným vzduchom atď. Tiché a výkonné systémy sú energeticky úsporným riešením pre príjemné vnútorné prostredia, ktoré sú čisté a pohodlné.