Klimatizácie do kancelárie

Aby sa mohli vaši zamestnanci cítiť v pohode v lete a teplo v zime, sú klimatizácie ideálny spôsob, ako ich udržať v pracovnej pohode. Pri dobrom pracovnom prostredí, dosahujú zamestnanci vyššiu produktivitu. Aj pre návštevníkov vašej firmy nie je nič horšie, ako vchádzať do horúcej a spotenej kancelárie.

Existuje celý rad dôvodov, ktoré treba vziať do úvahy pri inštalácii klimatizácie v kancelárii. Je dôležité navrhnúť také riešenie, ktoré zabezpečí, že tok vzduchu dosiahne každú časť miestnosti. Menej skúsení montéri často nemajú prehľad o tvare a usporiadaní kancelárie, ktorá má byť ochladzovaná. Z dôvodu umiestnenia priečok, nábytku... sa môže nesprávnou inštaláciou dostávať do niektorej časti kancelárie menej prúdenia vzduchu. Nesprávnou inštaláciou klimatizácie sa tak môže stať, že niektorá časť kancelárie bude horúca, v inej bude naopak chladno.

Klimatizácie Mitshubishi sú zárukou, že ak sú odborne inštalované, poskytujú teplotný komfort v každej časti miestnosti. Skúsený majstri vám navrhnúť a inštalujú klimatizáciu Mitsubhishi, ktorá tak splní vaše očakávania, a zaručia spokojnosť všetkých pracovníkov a návštevníkov.

Prečo si vybrať do kancelárie klimatizáciu Mitsubishi?

  • Spoľahlivé riešenia pre všetky priestory – malé kancelárie, obchody až po veľké open office priestory
  • Moderný dizajn, vhodný aj do náročných interiérov
  • Najmodernejšie technológie, ktoré zaručujú úsporu energií a maximálny výkon
  • Jednoduchá montáž a údržba