Klimatizácia Split System Mitsubishi

Mitsubishi electric - záväzok kvalitného servisu, výskumu a vývoja nám pomohol získať vedúce postavenie na dnešnom trhu v oblasti vykurovania, chladenia a klimatizácie pre domácnosť alebo kanceláriu.

Prečo si vybrať Mitsubishi Electric

Ako popredná spoločnosť v tomto odvetví má spoločnosť Mitsubishi Electric hrdú históriu vo výrobe a dodávke špičkových elektrických a elektronických zariadení pre domáce aj komerčné použitie. Naše úsilie o zvýšenie pohodlia v interiéri sa začalo v roku 1921 zavedením prvého elektrického ventilátora, ktorý sa stal okamžitým zásahom. O 10 rokov neskôr sme začali vyrábať chladiče, ktoré boli rovnako populárne.

Náš záväzok ku kvalitným službám, výskumu a vývoju nám pomohol získať vedúce postavenie na dnešnom trhu v mnohých oblastiach vrátane vykurovania, chladenia a klimatizácie. „Dnešná technológia“ spoločnosti Mitsubishi Electric poskytuje pohodlie pod kontrolou podnebia, kdekoľvek žijete, pracujete a relaxujete. Či už ide o konzistentné vykurovanie a chladenie pre domácnosť alebo kanceláriu, Mitsubishi Electric vám ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá je tichá, ľahko použiteľná, spoľahlivá a predovšetkým energeticky účinná.

Pri pohľade na zelenšiu budúcnosť

MITSUBISHI ELECTRIC V skratke

Energetická účinnosť

Mitsubishi Electric sa usiluje o dokonalú rovnováhu medzi výkonom, spoľahlivosťou, nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou všetkých našich výrobkov. „3D snímač i-See“ zametá zo strany na stranu a automaticky monitoruje teplotu podlahy na širokej ploche siahajúcej do 150 °. Rýchlosť prúdenia vzduchu a teplota sa nastavujú tak, aby sa zabránilo prehrievaniu / chladeniu, čím sa eliminuje spotreba nadmernej elektriny. (Iba model FH)Elektrická energetická účinnosť Mitsubishi

 

 

Ekonomická operácia

Efektívne nízke prevádzkové náklady sú kľúčovou výhodou najmodernejšej elektroniky a mechanických technológií pre vzduch na dosiahnutie synergického účinku, ktorý umožňuje zlepšenie účinnosti výkonu vykurovania / chladenia. Výsledkom je lepší výkon a nižšia spotreba energie.

 

ekonomická operácia

 

Tichá prevádzka

Uvedomujeme si, že hluk ovplyvňuje pohodlie, takže neustále pracujeme na tom, aby boli naše klimatizačné zariadenia čo najtichšie. Vďaka vylepšeniam našich lopatiek ventilátora v kombinácii s novým tvarom mriežky našej vonkajšej jednotky je ešte tichšia, keď je v režime nízkej hlučnosti. Chceme, aby ste cítili teplo a nepočuli.

 

Invertorová technológia

Technológie invertorov Mitsubishi Electric zaručujú vynikajúci výkon vrátane optimálneho riadenia prevádzkovej frekvencie. optimálny výkon sa aplikuje vo všetkých rozsahoch okruhu / chladení a maximálny komfort sa dosiahne pri spotrebe minimálnej energie.

 Invertorová technológia

 Flexibilná voľba

Elektrické klimatizácie Mitsubishi od nástenných, stojacich pod stropom skrytých kazetových jednotiek po stropné podhľady sú vhodné pre akékoľvek potreby.

 Elektrická klimatizácia Mitsubishi 

Mier mysle

Na elektrické klimatizácie Mitsubishi používané v obytných aplikáciách sa vzťahuje úplná 5-ročná záruka na diely a prácu. Poskytuje optimálny výkon rok v roku.

 

Dokonalý komfort a moderný dizajn

Elektrické a atraktívne klimatizácie Mitsubishi Electric v rôznych prevedeniach, ktoré vyhovujú rôznorodým potrebám; so štýlovými líniami do obývacej izby a tichým chodom do spálne, naše klimatizácie poskytujú moderné ovládanie vzduchu, ktoré je inteligentné a sofistikované.