Klimatizácia Mitsubishi MSZ-SF35VE + MUZ-SF35VE

Klimatizácia Mitsubishi MSZ-SF35VE je moderná, multifunkčná nástenná klimatizácia. Jeho hlavnou výhodou je energetická účinnosť pri chladení a vykurovaní (A++). Klimatizácia vytvára maximálny komfort v miestnosti a vďaka elegantnému dizajnu bude doplnkom každého interiéru!
Výkon chladenia a kúrenia je 3,5 / 4 kW. Je vhodný do miestnosti 50-100 m3, je vybavený najmodernejšou technológiou a má mnoho doplnkových funkcií. Predĺžená záruka na 5 rokov, takže používanie bude pohodlné a bezpečné.
Vytvorený tento model podľa európskych noriem, efektívne ochladzuje a ohrieva vzduch v miestnosti, má režimy úspory energie. Polohu lamiel a otáčky ventilátora reguluje diaľkové ovládanie. Vďaka minimalistickému dizajnu, kompaktným rozmerom a všestrannosti sa klimatizácia prispôsobí práci v obytných aj komerčných priestoroch.
Hlavné výhody používania klimatizácie Mitsubishi MSZ-SF35VE:

• nízka hladina hluku umožňuje inštaláciu zariadenia v miestnostiach, kde je dôležitá tichá práca - v detskej izbe a spálni;
• kompaktnosť – klimatizáciu je možné inštalovať na akúkoľvek stenu, je pomerne ľahká a nezaberá veľa miesta;
• energetická účinnosť – energetická trieda A ++. Vďaka invertorovému kompresoru sa znižujú náklady na používanie zariadenia na vykurovanie alebo chladenie;
• prítomnosť nanoplatinového filtra – kondicionér zabíja škodlivé baktérie, eliminuje pachy a alergény;
• doplnkové funkcie – možno ovládať cez smartfón alebo tablet.

Technické údaje:

Výrobca: MITSUBISHI;
Typ: stena;
Farba vonkajšej jednotky: biela;
Potrubie (plyn / kvapalina): 10/6 mm;
Max. vzdialenosť / výška: 20/12 m;
Napájanie: 230 V;
Pre veľkosť miestnosti do: 100 m3;
Sezónna energetická trieda: A ++ 7,2 / A + 4,4 SEER / SCOP;
Hlučnosť vnútornej jednotky: 21/36 Lp dB (A);
Hlučnosť vonkajšej jednotky: 49 Lp dB (A).

Klimatizácia Mitsubishi je meradlom na trhu klimatizácií! Je spoľahlivý, ergonomický, multifunkčný a energeticky účinný, vybavený špeciálnymi filtrami na hĺbkové čistenie vzduchu a ochranu vnútorných prvkov zariadenia.
Invertorové technológie poskytujú nízku spotrebu energie, rýchly ohrev alebo ochladzovanie vzduchu a príjemnú hladinu hluku. Okrem toho v klimatizácii nie sú žiadne zvuky pri štartovaní. Vďaka tomu všetkému má klimatizácia Mitsubishi MSZ-SF35VE najlepšiu hodnotu za peniaze!