Inteligentná klimatizácia

Leto je obdobím, kedy ľudia zvyčajne zvažujú kúpu klimatizácie, aby sa vyhli teplo. Ešte pred tým, ako sa vyberiete na nákup klimatizácii, by ste mali spoznať, aké možnosti vám súčasne typy klimatizácii ponúkajú. Mnohí chcú najnovšie a inteligentné klimatizačné zariadenia. Ale čo je to inteligentný klimatizačný systém?

Čo je inteligentná klimatizácia?

Inteligentné klimatizačné jednotky sú klimatizácie, ktoré sú pripojené k internetu a sú preto ovládateľné prostredníctvom vášho smartphonu, a to ako vo vašej domácnosti, tak aj vonku. Je to len jedno z mnohých zariadení, ktoré sa môžu pripojiť k internetu pre maximálnu ovládateľnosť a pohodlie. Inteligentné klimatizačné zariadenia vám umožňujú dosiahnuť luxus a je to vzrušujúci krok vpred.

Čo dokážu inteligentné klimatizácie?

Takže, čo môžete vlastne robiť s inteligentnou klimatizáciou? Samozrejme sa líši podľa modelu, ale všeobecné kľúčové vlastnosti inteligentnej klimatizácie sú:

Aplikácia Smartphone, aby ste získali prístup k všetkým nastaveniam

Nastavenie teploty a rýchlosti ventilátora

Ovládateľný časovač

Ovládajte nastavenia ďaleko od domova, aby ste sa mohli vrátiť domov do príjemne chladného domu

Ak je to dusno-horúci deň, posledná vec, ktorú chcete urobiť, je vrátiť sa domov do rozhorúčeného domu. S diaľkovým ovládačom prostredníctvom vášho smartphonu môžete stlačiť niekoľko tlačidiel ešte v kancelárii alebo na pracovisku a vrátiť sa domov do primerane chladeného domu jemne vyladeného podľa vašich presných špecifikácií.

Nielen to, ak zabudnete zapnúť vypúšťanie vzduchu pred odchodom z domu, môžete jednoducho zapnúť váš smartphone a vypnúť ho, aby sa zabránilo vysokému účtu za elektrickú energiu. Takže teraz, keď máte základy, možno by vás zaujímalo, aké značky ponúkajú inteligentné klimatizačné zariadenia.

 

Inteligentné klimatizačné jednotky Mitsubishi Electric

Mitsibushi-smart-air-conditioner Mitsubishi Electric má pravdepodobne najpôsobivejší a najkomplexnejší systém. Jeho riadiaci systém Wi-Fi sľubuje kontrolu nad celým domom prostredníctvom jednej intuitívnej aplikácie, ktorá je k dispozícii prostredníctvom aplikácie App Store alebo Google Play. Ak máte v jednom domovskom systéme vedený systém alebo niekoľko rozdelených systémov, môžete samostatne ovládať oddelené miestnosti naraz a počas práce.

Takže ak drahá malá Miška má rada svoju izbovú teplotu nastavenú na 22 ° C a vaša manželka Barbara uprednostňuje teplotu na 24 ° C, môžete to všetko urobiť cez aplikáciu, takže budete v pohode, keď sa dostanete domov.