Čo je Mitsubishi Electric Chladenie a vykurovanie?

Mitsubishi ponúka tiché a výkonné systémy, ktoré majú tri hlavné komponenty: vnútornú jednotku, vonkajšiu jednotku a diaľkový ovládač. Inštalácia je tak jednoduchá ako montáž vnútorných a vonkajších jednotiek, pripojenie vedení chladiva a niekoľko elektrických pripojení.
 
Prečo chladiace a vykurovacie systémy Mitsubishi Electric?

diaľkové ovládanie klimatizácie Mitsubishi je lídrom v odvetví klimatizačných technológií . Porovnajte a uvidíte, že nikto neprekračuje výkonnosť značky Mitsubishi pre tichú, ľahko použiteľnú a energeticky úspornú prevádzku. A pretože naša technológia split-ductless nesie názov Mitsubishi, viete, že každý výrobok je skonštruovaný tak, aby vydržal. Spodná línia je, že systémy Mitsubishi Electric prinášajú dokonalý komfort pre váš dom alebo kanceláriu. Dnes je to pravda a bude to pohodlne zrejmé už roky.

 
Ak je miestnosť príliš horúca alebo príliš studená, produkty Mitsubishi Cooling & Heating to dokáže zvládnuť ! Systémy split  Mitsubishi Electric sú špeciálne navrhnuté tak, aby zlepšili úroveň komfortu v nepríjemne horúcej alebo studenej miestnosti existujúcej budovy. Pretože nepotrebujú potrubie, ide o dokonalé vykurovacie a chladiace systémy na renováciu starších budov, ktoré boli postavené predtým, než bola k dispozícii klimatizácia - dokonca aj tých, ktoré majú steny omietky a tehlové fasády. Univerzálnosť a rozmanitosť aplikácií pre systémy Mitsubishi je prakticky neobmedzená. Sú vynikajúcou voľbou pre takmer akúkoľvek spotovú chladiacu alebo vykurovaciu situáciu, vrátane uzavretých slnečníkov, spální, učební, nemocnice, opatrovateľské ústavy, reštaurácie, hotely, cvičenia, počítačové miestnosti, kancelárie a kostoly.

vnútorný systém klimatizácie je tie vybavený protialergénnym filtrom a zabraňujú krížovému prúdeniu vzduchu kontaminantmi. A pretože môžu byť ovládané zónou, je ľahké nastaviť ovládacie prvky pre presnú teplotu miestnosti, ktorú chcete.