Aký pohodlný život je s vnútornou klimatizáciou

Zaujíma vás, aké ľahké je namontovať klimatizáciu do vášho bytu?

Váš domov alebo byt je vašou svätyňou a dokončenie estetiky vášho obytného priestoru a jeho zdobenie podľa vašich presných preferencií môže trvať mesiace.

Možno ste sa ocitli zvedaví, aké ľahké je namontovať klimatizáciu a či ťažkosti a problémy s inštaláciou skutočne stoja za výhody plne klimatizovaného bytu.

Stručne povedané, celý proces je jednoduchší a prehľadnejší, ako by ste si mohli myslieť, a budete sa kopať, že ste to neurobili skôr.

Výhody plne interného riešenia klimatizácie sú nespočetné. Najlepšie zo všetkého je, že náš tím odborníkov robí celý proces čo najhladší a spôsobuje minimálne narušenie dekorácie vášho bytu, ktorý ste strávili tak dlho zdokonalením.

V minulosti ste možno povedali, že inštalácia klimatizácie vo vašej budove by bola príliš náročná; možno ide o pamiatkové miesto alebo o štruktúru budovy, ktorá sa jednoducho nemôže postarať o jednotku.

Konvenčné klimatizačné jednotky môžu dokonca vyžadovať povolenie na plánovanie, čo môže byť zdĺhavý a namáhavý proces, ktorý často ľudí stavia na prvé miesto.

Naše riešenia pre klimatizáciu však eliminujú potrebu akéhokoľvek plánovacieho povolenia, pretože sú úplne interné a všetko vo vašom vlastníctve sa uchováva.

V priebehu rokov sme vykonali stovky inštalácií a každému, kto sa pýta „aké ľahké je namontovať klimatizáciu?“, Bude naša odpoveď vždy rovnaká: ak ste odborník, je to veľmi jednoduché.

Pracovali sme v budovách všetkých tvarov a veľkostí a vieme, ako sa postarať o každú z nich; v priebehu niekoľkých minút od prieskumu vašej nehnuteľnosti budeme okamžite vedieť, ako a kam sa zmestiť, bez toho, aby došlo k poškodeniu stien alebo interiéru.

Špecialitou je diskrétna inštalácia. Naše nástenné jednotky zapadnú tak hladko do estetického dizajnu vášho domova, ani si nevšimnete, že sú tam. Podobne, ak vyberiete možnosť potrubia, nainštalujeme elegantný gril, ktorý sa hodí priamo do.

Skrývame potrubie a potrubie v stropoch, čo znamená, že nie je na výstave nič, čo by narušilo celkový vzhľad vašej izby.

Možno si myslíte, že výklenky a trhliny by predstavovali výzvu pre inštaláciu, ale využívame ich v náš prospech tak, aby bola vaša jednotka čo najkrytejšia a zároveň zabezpečovala dostatočný prietok vzduchu do celej miestnosti.

Na rozdiel od konvenčnej jednotky nie je potrebné vŕtať na vonkajšiu stranu budovy, aby sa do nich zmestili, čo znamená, že na vašich vonkajších stenách nevzniknú žiadne trvalé a nenapraviteľné škody.

V najhoršom prípade si môže vaša stena vyžadovať drobné úpravy náterov, ale to je niečo, o čom náš tím bude počas konzultácií a informácií veľmi úprimný a čestný.

 

Ak bývate v byte alebo v byte, musíte urobiť všetko, čo môžete, aby ste ušetrili miesto; možno si myslíte, že objemná klimatizačná jednotka je to posledné, čo potrebujete. 

Naše jednotky sú však elegantné a kompaktné a sľubujú, že vôbec nezaberajú veľa miesta. Vnútorný kondenzátor zastrčíme pod kuchynský drez, do skrinky alebo do odkladacej skrinky.

Ak sa obávate podlahovej plochy, nemusíte. Naše riešenia určite zaberajú menej miesta ako bežný podlahový ventilátor.

Možno ste odkladali internú klimatizačnú jednotku za predpokladu, že inštalácia môže trvať týždne a narušiť váš každodenný život.

Nie je potrebné žiadne ďalšie stretnutie a náš tím vám poskytne všetko, čo potrebujete na udržanie prevádzkyschopnosti riešenia.

Najlepšie zo všetkého je, že inštalácia je neinvazívna, čo znamená, že vaša izba bude ponechaná rovnako nepoškvrnená, ako bola v čase, keď sme vošli.