Ako získať najlepšie klimatizačné jednotky pre svoj dom

Vyberte si správnu veľkosť svojej izby

Možno budete potrebovať viac pohodlia vo vašej izbe. Možno budete mať peniaze navyše na kúpu veľkých a výkonných klimatizačných jednotiek pre svoju izbu. Ale v noci vás nebude pohodlne spať. Jedná sa o malé klimatizačné jednotky pre vašu malú izbu. Nielenže šetrí váš priestor, ale tiež zabraňuje veľkému hluku klimatizačných fanúšikov.

 

Nainštalujte vaše klimatizačné jednotky správne

Zaistite správnu inštaláciu klimatizačných jednotiek. Ak je namontovaný na ráme okna, uistite sa, že je správne pripevnený. Voľné alebo nestabilné pevné hrkálky, bzučanie a bzučanie nahlas. Jednotky správne dotiahnite a ubezpečte sa, že ich používanie je stabilné.

 

Skontrolujte všetky zariadenia

Skontrolujte všetky časti klimatizačných jednotiek. Zahŕňa s lopatkami ventilátora a otočnými doskami. Ak nie je lopatka ventilátora správne rovná, vydá zvuk a vibruje proti čelnej doske. Rotujúce platničky namažte tak, aby fungovali správne.

 

Skontrolujte napájací kábel

Toto je jednoduchá vec, ktorú ľudia nezaujímajú. Ak je napájací kábel opotrebovaný / skrútený alebo rozstrapkaný, nebude do klimatizačných jednotiek správne dodávať energiu. Pri reštarte spôsobí nepretržitý a vibračný hluk. Vymeňte kvalitný napájací kód a získajte konzultáciu s kvalifikovaným elektrikárom.

 

Vyčistite filter

Väčšina filtra jednotiek klimatizácie je umiestnená v blízkosti čelnej dosky. Vyčistite ju každý týždeň. Nech je to ako víkendový program. Poskytne vám tak celkom klimatizáciu plus, dostanete chladnú sviežosť vnútri svojej izby.