Ako získať čo najviac z vašej obchodnej chladiacej miestnosti

Je relatívne ľahké sa starať o chladnú miestnosť. Jediné, čo musíte urobiť, je, aby ste z neho pravidelne vyčistili a riadili ste prísny dezinfekčný režim, aby ste riadne fungovali.

Aby ste sa však z chladnej miestnosti čo najviac podieľali, potrebujete trochu väčšieho úsilia.

Tu sú naše najlepšie tipy pre maximálne využitie chladnej miestnosti.

Uschovajte ho

Keď máte po celý čas komerčnú kuchyňu s ľuďmi v chladničke a mimo nej, môže byť veľmi ťažké udržiavať organizáciu. Je však nevyhnutné, aby ste sa pokúsili o to, aby všetko zostalo v poriadku a na mieste. Vždy ukladajte mäso na spodné police, nechajte miesto medzi položkami a ukladajte jemné predmety mimo fanúšikov atď.

Uistite sa, že je k dispozícii vhodný systém pre všetkých zamestnancov, aby vaša chladiaca miestnosť zostala ukrátená a organizovaná a pomohla zjednodušiť vaše podnikanie.

Nepredkladajte

Ak chcete udržať chladnú miestnosť efektívne, miestnosť musí mať dobrý prúd vzduchu dovnútra. Ak prebytočujete chladničku, obmedzíte výkon chladiacej jednotky a riskujete, že niektoré potraviny nebudú dostatočne rýchlo ochladené.

Nenechávajte ho bezpodmienečne

Hoci chladné miestnosti sú mimoriadne účinné a môžu byť odpojené na niekoľko hodín, nie sú zázračné robotníci a nebudú produkovať čerstvé a chladné navždy, ak nie sú zapnuté. Nezabudnite vždy znovu zapnúť napájanie.

Nevkladajte v ňom teplé výrobky

To sa môže zdať zrejmé, ale nespočetné množstvo sa zabúda. Skladovanie teplého alebo teplého jedla v chladničke je veľké nie. Teplé jedlo zvyšuje vnútornú teplotu chladničiek, čo nie je dobré pre chladnú miestnosť!

Zatvorte dvere, keď sa nepoužívajú

Môžete tak ľahko zabudnúť na zatvorenie dverí po použití chladiacej miestnosti alebo medzi jej nakladaním. Mnoho chladiarenských miest sa automaticky nezablokuje a nechajte otvorené dvere zmeniť optimálne teploty, čo vám umožní zničiť vašu produkciu.

 

Ponechajte dostatočný priestor medzi motorom a stenou

Dôležité je mať na pamäti, že ak sa vaša chladiaca miestnosť bude skladovať vedľa steny, uistite sa, že strana motora je dostatočne vetraná. To umožňuje, aby motor bežal čo najefektívnejšie.

 

Pred inštaláciou chladnej miestnosti je vždy dobré premýšľať o tom, či je umiestnená vo vhodnej polohe.